| Ggfhrzututsitidtxkgsutti3458u5 a întrebat:

Am visat că eram cu mama și îi arătasem o casă în care era locuită dar nu erau acasă proprietari și respectiva casa avea perdele eu mă uitasem spre geam și văzusem pe cineva apoi m-am speriat și i-am spus mamei să fuga am fugit dar nu pe drum ci printr-o garla și după am spus,, că nimic nu e mai puternic decât puterea lu Dumnezeu,,
Ajunsem într-un final la șosea și am început să spun tare TATĂL NOSTRU

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Așa și?

| sierra1 a răspuns:

Vaaaaaai, ce frumos!