| Duucu a întrebat:

Ateii ce fac de Craciun? Stau si privesc cum altii sarbatoresc? :]] Stiu ca pare intrebare prosteasca, dar ma intreb si eu...

37 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Pe care sa "va las in pace" Labazaure? Vrei sa ma superi acu cand vreau sa te ajut in tratamentul cu urina pe care nu-l mai termini? Daca ai nevoie de ceva tonic, poti sa suni un prieten... (Beau Chatenaux, cu putin ulei aromatizat de brad si lamaie, te servesc cu ceva de calitate care te va ajuta in flatulenta mentala care te supara).

Răspuns utilizator avertizat
| Ebixa a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Vestu Romaniei poate.

| HiTTL3R a răspuns:

Deci trebuie sa va ganditi ca foarte putini oameni mai sarbatoresc Craciunul cu adevaratul lui scop, acu toti sarbatoresc Craciunul ca e sarbatoarea lui Mos Craciun o inventie de la cola.
Deci nici tu nu sarbatoresti craciunul ac crestin toti sarbatoriti inventia coca cola.

| LegionarulRoman a răspuns (pentru HiTTL3R):

Asa e!

| crestiniromani a răspuns:

EI il sarbatoresc pe Mosu` laughing

| Duucu explică (pentru crestiniromani):

Toti il sarbatorim pe Mosu'... COKE 4ever :X