| florin000006 a întrebat:

Avand in vedere faptul ca exista n planete diferite:exemplu:de la Jupiter jubileu Giupiter raiul la Haumea Fara Aparare Prea Buna cristoasa isusa iadul drama, Pluton iadul drama plutonul de executie..etc.Planetele sunt talmacite de catre specialisti,iddea e ca daca chiar exista un Creator, El face toate variantele posibile adica schimb de locuri intre noi sau a facut tragere la sorti si exista alesi si nealesi? Va intreb pentru ca exista nedreptati si anume:in timp ce unii sunt fericiti si traiesc raiul altii traiesc iadul drame! Poate exista un Dumnezeu nedrept secret cu alesi si nealesi sau face schimburi de locuri intre noi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai droga, ca scrii numai porcarii fara sens!

Ce naiba este asta?
"Prea Buna cristoasa isusa iadul drama...'
Ori alta aberatie:
"Poate exista un Dumnezeu nedrept secret cu alesi si nealesi sau face schimburi de locuri intre noi?"

| florin000006 explică (pentru Violleta2022):

Cititi istoria, Biblia si studiati Universul planetele!

| florin000006 explică (pentru Violleta2022):

Uitati-va in mass-media:scandaluri, intrigi, razboaie, bataie de joc batjocura, conflicte..etc.