| navarre a întrebat:

Bataia-i rupta din rai!?
Ce legatura au aceste nulitati cu Divinitatea?
http://www.youtube.com/watch?v=yO4rZY8EFJY&feature=youtu .be

15 răspunsuri:
| ateuNEGATIV a răspuns:

Nu stiu daca e daca nici mare lucru nu faci cu ea eu merg pe ratiunea nu pe violenta, merg pe gandirea pozitiva

ps nu raspund la crestinii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o legatura.spirituala.sant doar oameni, nici mai buni, nici mai rai decat mine sau decat tine. te pomenesti ca tu ai un cerc luminos deasupra capului? sau ai dat mita si ti-ai cumparat un loc in cer? cu cine ai aranjat?

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Nici una!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ma si tie dintr-o lume intreaga ti-a casunat numai popi, care nu ti-au nagat mana in buzunar, doar incalca regilile. dar eu sunt furat de cand ies pe usa blocului pana ma intorc inapoi.asociatia imi umfla factura, fiindca sunt niste mici organizatii mafiote, de cartier, sindicatului ii platesc cotizatie, dar de fapt e un fel de taxa de protectie, orasului platesc impozite dar si taxa de ecarisaj, de parca nu puteau sa o mareasca pe prima sau sa rezolve totusi problema cainilor, politicienii abuzeaza de putere sa traim noi bine.la piata sunt furat la cantar, sau la calitate, sanatatea e rupta in gura si o platesc deci furt.pai daca e sa am ceva, am dar cu hotia, demagogia, puturosenia, nesimtirea si rautatea.nu cu popii.fiindca astia cand le-am deschis usa, daca am vrut le-am dat, daca nu no problem.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Navarre? Dumnezeu e in ceruri si pamantul e asternutul picioarelor sale. el nu are nevoie de bani.nici macar de credinta trambitata, in gura mare.sau dragoste cu dea sila. daca ar gandi ca oamenii la puterea lui sa fim seriosi cu o simpla suflare am fi inexistenti dovada, ca rautatea noastra a tuturor e nesemnificativa si de neluat in seama fiindca doar el poate transforma ura in dragoste si rau sa nu provoace. dar in numele, dreptatii, drepturilor omului, valorilor democratiei, fericirii, egalitatii in drepturi, si alte vorbe frumoase, si abureli spuse pentru cine vrea sa le creada, am ales pe cel mi sincer si nevinovat dintre toti, si sa cred in el.altul mai vrednic nu am gasit.cat despre pupaturi, bani, plecaciuni, asta sa fie grija ta cea mai mare pe fata pamantului, cata vreme este scris; se cade sa ascultam mai mult de Dumnezeu decat de oameni.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Navarre? it is unavailable this video.cum se face? nu ca m-ar mira.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asa imi indica aceasta cucerire a stiintei numita comp sau monitaur, care nu cred ca chiar face ce vrea el? ar insemna ca vor cauta sa preia conducerea intr-un viitor oarecare deoarece acum refuza sa aduca in fata mea ceia cei comanda mouse-ul? de multe ori am impresa ca santem invadati.sant, peste tot.ai grije.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naavaaarre? DOGMA? e de bine?