| briana a întrebat:

Buna ce faceti? Am o intrebare mai ineresanta. Un prieten d al meu stie asa zise tehnici de control mental si toate cele in domeniu. De ex scrie pe foaie anumit chestii si ma face sa le spun. Sau d multe ori cand se uita la mine imi da dureri oribile de cap are o privire total schimbata. Si multe altele. Ma pricep si eu cat de cat dar nu-s poate ma ajutati voi cu un site mai b facut pe care sa gasesc mai mult informatii. Pe el la invatat o anumita persoana.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| briana explică (pentru SaveOurSouls):

Chiar el cu mine la biserica si se inchina si vb despre Dn.zeu. si eu stiu sa fac ce face el insa pe mine nu m-a invatat nimeni asa m.am nascut si mereu am avut credinta in Domnul. Insa drept vorbind el e prieten cu o satanista care a vrut sa ajunga si la mine dar am rupt orice legatura cu ea. Insa el comunica chiar daca zice ca nu de cate ori ma legam de ea se supara. Si mai cunosc pe cineva care face chestii d astea si are credinta in dumnezeu spunea ca vrea sa invete doar tehinicile acelea. Mi.am dat seama ca am intrat in incurcatura rau d tot.

| HueyFreeman a răspuns:

"tehnici de control mental" Este popa?

| danay72 a răspuns:

Ai grija sa nu fie ceva mai mult decat niste tehnici de control si sa nu aibe legaturi cu demonii.Deuteronom18:10-12

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e vorba de mentalism. In aceast caz, documenteazate pe diferite site-uri si ai sa gasesti ce vrei.

Răspuns utilizator avertizat