| Dumniezău a întrebat:

Care e diferenta dintre mansoni si illuminati?

15 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

Masoni:Grup de persoane ce fac parte din familii nobile sau\si bogate.E ca un club secret.
Illuminati:Ei domineaza lumea.Ei detin controlul, se roaga la Baphomet si vor sa distruga crestinismul si sa impuna doctrina lucifereana.Ne contrleaza mintile prin musica si televizor.Ei controleaza alegerile si presedintii din toate tarile cele mai puternice.Razboaiele mondiale tot ei le-au creat.Creaza foamea in lume.Se spune ca ei tin ascunse serurile anti cancer si alte boli mortale ca sa moara lumea.Mai nou vor sa implanteze chipuri in oameni.Scrie pe youtube publicitatea la microchipuri si vezi ca exista.In SUA a inceput deja si sunt obligatorii.In biblie scrie ca aceste chipuri sunt numarul satanei si cine le are e condamnat si fara ele nu poti sa cumper sau sa vinzi deci intr-un fel illuminati nu ne vor lasa sa mergem nici la spital fara chipurile lor satanice.Cauta Illuminati pe youtube si o sa afli tot!

| Zenit313 a răspuns:

Sunt carti care trateaza cu lux de amanunte acest subiect...
Este un subiect foarte vast!

Pe internet gasesti 99% numai prostii!
Toti "desteptii" care sufera de mania persecutiei isi dau cu parerea.

| Mikhtarian a răspuns:

Masonii sunt bogati si fac ce vor
Illuminati incearca ca doar ei sa controleze planeta.

| andreiush25 a răspuns (pentru Kalla):

This post gave me cancer I don't want to see.

| Kalla a răspuns (pentru andreiush25):

De ce? E adevarat!

| andreiush25 a răspuns (pentru Kalla):

Daca spui tu...

| Kitler a răspuns (pentru Kalla):

"Creaza foamea in lume.Se spune ca ei tin ascunse serurile anti cancer si alte boli mortale ca sa moara lumea."
- De cand conduc lumea? Si de ce e populatia in continua crestere?happy Nu isi fac treaba bine presupun laughing

| NemNUZ a răspuns (pentru Kitler):

Serul anti cancer si celelalte sunt niste prostii, dar daca te-ai mai documenta ai gasi ca Romania are rata de mortalitate mai mica decat natalitatea, ei nu pot por si simplu sa omoare 4 miliarde de oamenii asa peste noapte pentru ca idioti ca unii siar da seama ca exista happy e de ajuns ca in tari ca Somalia, Siera Leone, etc, se se moare de foamewinking

| Kitler a răspuns (pentru NemNUZ):

Aham, si spune-mi, crezi ca suprapopularea e o problema reala? Ce se va intampla cand multi oameni iresponsabili aduc pe lume si mai multi iresponsabili. Ce crezi ca se va intampla atunci?
Oameni, cu un singur i. Si-ar, nu siar.

| NemNUZ a răspuns (pentru Kitler):

Aha mersi pentru corectare, banuiam ca asa se scrie dar nu eram sigur, oricum tu ti-ai luat bacul? Sa trecem mai departe, este evident ca nu crezi in religie, am ghicit, nu? Nu era greu, religia nu poati fii inteleasa de oamenii care cred doar prostiile pe care le asimileaza de la mass-mediawinking. Si raspuns la intrebare.Da, cred ca e o problema

| Încrucişătorul a răspuns:

*francmasoni

Ca schita: la fiecare 100-1000 de francmasoni, exista 10 illuminati.
Dar treaba asta e mult mai veche. Francmasonii sunt doar niste avangardisti.

| JosePpPp a răspuns:

Mansoni n-au platit curentul. Funda?

| Dumniezău explică (pentru JosePpPp):

Nu.