| RAY a întrebat:

Cat de des te rogi? Cat de des mergi la biserica? Crezi in minuni, miracole?

11 răspunsuri:
| Theo94 a răspuns:

Nu ma rog, nu merg la biserica, iar minuni sau miracole nu exista, totul are o cauza naturala, coincidente sau unele sunt minciuni folosite in diverse scopuri.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Loc de munca ai?

| RAY explică (pentru Subsemnatul123):

Logic

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Lucrezi de acasa? Mi se pare ca ai prea mult timp liber.

| RAY explică (pentru Subsemnatul123):

Si acasa si pe traseu, am mai multe pagini deschise

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

La computer lucrezi? O duci bine inseamna.

| RAY explică (pentru Subsemnatul123):

Prea multe intrebari

| zeus24 a răspuns:

Trebuie sa merg dar nu pot sa spun ca din pacate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodatã. Din an in pasti. Poate cine stie, setarea creierul e tot ce opreste acele. asa zis miracole.

| Freya1 a răspuns:

De rugat ma rog in fiecare seara, la biserica nu merg (mai mult de explicat).Iar de minuni si miracole nu stiu ce sa zic, dar daca exista sper din suflet sa faca una in viata mea in momentul asta ca sunt la limita puterilor.

| RainmakerX a răspuns:

La fel ca Tudor.