| IoanieCriminalul a întrebat:

Ce droguri consuma crestini ca sunt chiar curios? Nu spuneti ca nu consuma ca stiu pe multi care o fac si sunt crestini!

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Ei isi fac jointuri cu tamaie...

16 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Drogurile nu tin cont de religie, tin cont de caracterul persoanelor.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Apa sfintita.

| kira30 a răspuns:

Fiecare om indiferent de sex, rasa, caracter si religie poate consuma droguri.Un om are dreptul sa aleaga ce face in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca numai crestinii consuma droguri? Te inseli. Si ateii, si musulmanii pot consuma droguri. Drogurile nu tin cont de religie.

| Iulian922 a răspuns (pentru kira30):

Dar si va ajunge in locul care il merita.

| EmaS a răspuns:

De ce intrebi, vrei sa devii crestin?!

| chazz a răspuns:

Draga Itachihappy
Toate intrebariile tale sunt puerile, scopul tau este sa convingi lumea ca Dumnezeu nu exista.
Am inteles ca esti batut in cap si ca nu vrei sa crezi nimic insa tu nu esti ateu ci anti-Dumnezeu.(in fata utilizatoril pari ateu insa nu asta este adevarata ta fata)
Este adevarat ca unii se folosesc de biserica pentru a face bani sau mint insa nu sunt crestini adevarati.
Numai bine!

| EmaS a răspuns:

Crestinii nu au nevoie sa recurga la droguri!

| AlexSelea a răspuns:

Crestinii au cateva substante care se secreta mai mult sau mai putin in creier. Altfel nu vad de ce ai fi asa penibil sa crezi in porcarii.

| OOOLEOOO a răspuns:

Ce intelegi tu prin drog? Totul poate fii clasificat ca un drog inclusiv religia.

| danut a răspuns:

Fumuri de ateu si intrebarile fara noima ale acestora.

| IoanieCriminalul explică (pentru dracu14):

Belea raspunsu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa şi? Are vreo importanţă faptul că este ateu sau creştin? Tot o prostie face atunci când consumă droguri.

| Salahadin73 a răspuns:

Isi baga agheazma in vena...
(cele pe care le consuma si altii)

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pacatele si patima care te domina e cel mai mare drog.

| kira30 a răspuns (pentru Iulian922):

Corect.