| troleibuz a întrebat:

Ce intrebare i-ati pune lui Dumnezeu daca ati avea ocazia sa vorbiti cu el?

7 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Am avut ocazia si i-am pus mai multe.A zis ca nu are nicio legatura cu Biblia si cu prostiile scrise in ea.

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru Digikey):

L-ai confundat pe Satan cu Dumnezeu. Si ți-a spus adevarul. Nu este el autorul Bibliei.

| Digikey a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

Si Satan este tot o prostie inventat de niste prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce s-a întâmplat de s-au răzvrătit o treime din îngeri? Și mai sunt multe.

| Justme79 a răspuns:

De ce oamenii sunt asa de raiiiiiii laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii sunt reali, si mi-am pierdut anii mei in farsa asta speriata nefiind in stare sa interactionez cu oameni reali. Dar la ce e nevoie de dz? Cand avem oameni sa ne fie dz, de ce trebuie sa fim cu dz in cap?
Interesant ca respectivu mi-a dat ignor, chiar voiam sa intreb de unde a aflat stirea aia veche de 5 ani sau daca e doar ceva acuzatii zise dupa ce a aparut pandemia asta. Dar pot doar sa cer altora sa verifice.
Si chiar sunt tare curioasa de unde imi vin energiile negative pe aici hmm? Nu stiu contul ala.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

What that mouth do?