| AndyAndrey35 a răspuns:

Esti ateu? Bravo tie! Felicitari! Insa nu e un lucru de laudat.

| dracu14 a răspuns (pentru AndyAndrey35):

Asa e, increderea de sine si independenta nu sunt de laudat, crede si nu cerceta e calea corecta

| HueyFreeman explică (pentru AndyAndrey35):

Multumesc, dar eu ceream pareri despre cantecul/video-ul respectiv.

| Xtal a răspuns:

In asa hal ati ajuns? Sa va faceti si cantare? De ce nu mergeti pe strada cu melodia asta poate primiti un ghiveci in cap de la un Crestin furios.

| OOOLEOOO a răspuns:

Cantecul ca cantec...insa imaginile sunt frumoase ^^

| Duucu a răspuns:

Bravo tie, alt ateu.Mai sunt multi oameni de tinichea p'aici?

| Thunderstruck a răspuns (pentru Xtal):

Crestinii nu sunt furiosi, crestinii sunt iubitori, o sa primeasca un ghiveci in cap de la un crestin iubitor.

| Silviumber a răspuns:

Nu imi place, v-ati facut si imn?

| HueyFreeman explică (pentru Silviumber):

Nu, este doar un video pe care l-am gasit intamplator pe YT.

| dracu14 a răspuns (pentru Duucu):

Sa inteleg ca crestinii sunt facuti din aluminiu?

| Duucu a răspuns (pentru dracu14):

Am vorbit metaforic.

| ToxicG a răspuns:

Foarte TRUE! Imi place!

| phantomitza a răspuns:

Naspa despre.