| CarminaVoinovici a întrebat:

Ce se intampla daca atingem mana unui mort?

Răspuns Câştigător
| Kramerwalt a răspuns:

Nimic,stai linistita nu-ti poate face nimic, doar ca al tau creier interpreteaza tot felul de intamplari! Iti spun eu ca ala care sta langa un mort si nu simte chiar nimic in inima minte, dar stai linistita e inofensiv iar sufletul lui nu-ti mai poate face nimic!

16 răspunsuri:
| Ladydee a răspuns:

Ce ar putea sa se intample? nimic

| Vegah a răspuns:

Simţi rece.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Este posibil sa se trezeasca. Tu ce zici?

Răspuns utilizator avertizat
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

O sa se strezeasca mortu' si trebuie sa-i faci un handjob sa se culce, asta, moara la loc.thinking

| GoldCobra a răspuns:

O sa-l exciti. ce intrebare ii asta? nu se intampla nimic waiting. ai ramas la gandirea de clasele primare?

| laurentiu80 a răspuns:

Omul mort e ca si un animal mort

| Fantastic7 a răspuns:

Depinde cu ce ii atingi mana.
Daca i-o atingi chiar cu propria ta mana, atunci iti va putrezi mana.
Asa ca ai grija cu ce i-o atingi!winking

| dragos9234 a răspuns:

Ne excitam si ne cade parul din zona inghinala

| CarminaVoinovici explică:

Ma refeream la superstitii... Am inteles ca daca atingi un mort iti poarta noroc sau ceva de genu'.

| MasterYoda a răspuns:

O ia la fuga

| greencity a răspuns:

PLM de superstitii! laughing

| MauiStatue a răspuns (pentru CarminaVoinovici):

Ei, rahat, si tu repede ai crezut laughing superstitiile sunt povesti nemuritoare, nimicuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Fantastic7):

Tu ai atins mortul cu capul. Dragă, revino cu picioarele pe pământ.

| Fantastic7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu chiar n-ai ce comenta?thinking
Mi-e mila de tine!:*

| Cristianne a răspuns:

O să ajungi pe Pluto, bă!

*câinele Pluto*.