| kamykaze88 a întrebat:

Daca ai outea sa fi orice zeu care ai fi si de ce?

16 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Zeita Iubirii. De ce?! Citeste al -II-lea cuvant din prima propozitie. [ Iubirii ].

| Urpaniel a răspuns:

Ares, v-aş ucide pe toţi.

| LoveToHate a răspuns:

Pluton straight face Zeul infernului

| AndiNyctophilia a răspuns:

Aș fi Dumnezeu și v-aș da numai necazuri ca să râd de voi. Glumeam, aș fi Sekhmet, pentru că îmi place mie.

| kamykaze88 explică (pentru dianaandra1467):

Putea da...

| kamykaze88 explică (pentru LoveToHate):

Hades, heil

| Roberta74 a răspuns:

Eu as fii zeita Atena pentru ca este zeita inteleapta si prudenta, insusiri pe care le are de la mama sa, Metis.Mai este si zeita razboinica, o alta insusire, dar pe care o are de la tatal sau, Zeus. FUNDA?! big grin

| LoveToHate a răspuns (pentru kamykaze88):

Tu ce zeu ai vrea sa fi?happy

| Zeflemitoarea a răspuns:

Cred că aş fi ceva gen...God of Wine sau God Of Beer.

| Morrigan a răspuns:

Eris, cred... e amuzant sa ii privesti pe ceilalti cum se cearta din cele mai mici chestii rolling on the floor)))

| FucktheSystem a răspuns:

Odin, că tot am probleme cu ochii deci nu m-ar deranja să am unul în minus pentru înțelepciunea supremă.

| Kremlin a răspuns:

Seth,Anubis sau Ra.

| kamykaze88 explică (pentru FucktheSystem):

Eu sunt odin nu e corect. si eu am vedere slaba la ochiul drept

| kamykaze88 explică (pentru LoveToHate):

Odin

| W3R4 a răspuns:

Poseidon! love struck... iubesc apa!