| Wehrmacht a întrebat:

Daca bible a pus o intrebare ca asta...eu de ce sa nu pun? Crestini!, ce simtiti cand ascultati asta?

duceti-va direct la secunda 40
http://www.youtube.com/watch?v=6-zlh-xYA_k
si asta tot sec 40:
http://www.youtube.com/watch?v=B1Bi1c9LmhU

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-s porcarile alea un fel de bau /bau

| 220V a răspuns:

Wow

| Arthur a răspuns:

" Bible " nu a pus nici o întrebare.

| Allrc24 a răspuns:

Ce sa simt? nu simt nimic ma doare in cotlaughing vrajeala de-a satanistilor.Domnul Iisus Hristos este Calea, Adevarul si Viata! Ma incred doar in Dumnezeu.nu dau 2 bani pe asa ceva...

| Wehrmacht explică (pentru Arthur):

Bible black.Verifica la religie a pus una de genul asta care ma inspirat.

| Arthur a răspuns:

Ok Shadow.

| 220V a răspuns:

Ma is faine melodiile, pacat ca astia nu deschid ochii si mintile

| Wehrmacht explică (pentru FucktheSystem):

Misto.

| miradoniz a răspuns:

Mie una îmi place happy este...viu!
dar, saracii de ei, oare câti crestini "binevoitori"trebuie sa cunosti, ca sa ajungi la concluzia ca Dumnezeu te uraste?

| William a răspuns:

Man esti predispus la cea mai naspa pedeapsa care o poate primi unul ca tine( un necredincios) si anume sa fii posedat de un demon. Eu iti sugerez sa iti spui rugaciunile inainte si dpua masa, inainte de culcare, dupa sculare, si sa faci fapte bune (sa fii milostiv) ca altfel o incurci rau de tot, e doar o chestiune de timp pana o belea grozava ti se intampla (un accindent sau ce am zis mai sus.) Iar daca nu ti se intampla nimic rau in viata... te asteapta pedeapsa cea mai aspra.

| Wehrmacht explică (pentru William):

Hahahahahhahahahahahahahah
*dupa 2 ore*
HAHAHAHAHAhahhaHAHAHAHAAHAH! Sper ca nu vorbe...*rade* sti serios.

| puncte a răspuns (pentru Wehrmacht):

Ba asculta ce zic
citeste si dupa aia vorbeste
http://biblia.resursecrestine.ro/

| WhiteWolf7 a răspuns:

"Daca bible a pus o intrebare ca asta...eu de ce sa nu pun?"
Interesant, deci daca eu ma arunc in cap de la etaju 9 tu probabil zici"Daca bible s-a aruncat in cap de la etaju 9...eu de ce sa n-o fac", nu-i asa?
Oricum, lasand asta frumoase melodii, si uite ce zic eu:
http://www.youtube.com/watch?v=Wpfz5Vnr-_A&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=xRyl_p1z9Nw
http://www.youtube.com/watch?v=uwn3KHXBnXc&feature=related

| Wehrmacht explică (pentru WhiteWolf7):

Misto melodiile.Si cat despre etajul 9...nici chiar asa.Dar aici chiar am vrut sa vad cum reactioneaza crestinii astia.

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteWolf7 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Si totusi am 2 de stupid...mda.
Eu ma refeream la cum ai formulat intrebarea cand am zis-o p-aia cu etajul 9, am vrut sa-ti atrag atentia ca ar trebui reformulata, dar nuuu, sarim repede cu stupid, si care dracu mor.tii lui o mai fi sarit, hai sari acum ca te-am si injurat(ultimele chestii nu se refereau la tine shadow, stai calm).

| WhiteWolf7 a răspuns:

Ce e ma, iese cu bataie? SI pe mine nu m-a invitat nimeni?

Răspuns utilizator avertizat
| Wehrmacht explică (pentru WhiteWolf7):

Mah,eu nu ti-am dat stupid...

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Okey.