| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste modele de tatuaje cu chipul lui Isus curci etc.

19 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Daca crezi in Dumnezeul crestin si in creatie, de ce vrei sa modifici cea ce a creat zeul tau cu tatuaje sau cercei?

Răspuns utilizator avertizat
| WR104 a răspuns:

Nu ai decat sa tastzi "cu chipul lui Isus" pe Google.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Allrc24Orthodox a răspuns (pentru GoGo23g):

Tipic pentru un satanist

| OOOLEOOO a răspuns (pentru GoGo23g):

M-a interesat cuvantul ''Novus ordo seclorum.'' ce inseamna, sunt constient ca e ceva ateo-satanist, nu prea ma apasioneaza rautatea sau necredinta fiind adept al rastafarienizmului, insa ''Novus ordo seclorum.'' pare ceva ''epic''

care e semnificatul?

| Pufuletica98 a răspuns (pentru GoGo23g):

In nomine Patris et Filii et sSpiritus Sancti Amen!

Si...te simti chiar asa inferior?

Răspuns utilizator avertizat
| Allrc24Orthodox a răspuns (pentru GoGo23g):

Fa pasi... christianity never dies!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha? Ce ai tu cu utilizatorul Dumnezau, cu fratiorul meu drag? De ce il faci prost? Cum iti permiti sa imi jignesti fratele?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Noul ordin mondial.O porcarie.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.tpu.ro/utilizator/aiuuk
Dumnezau. El este fratele meu. Si tu la nume ai ''DumnezauEsteProst''. Si ma gandeam ca pe el il insulti, nu? Si a propos, nu imi vorbi mie cu ''ba'' ca nu sunt baiat.

| Dumnezău a răspuns (pentru Allrc24Orthodox):

Stim engleza acum,felina rapace? Oh, believe me, it will.If not by rationality, then forcefully.Ce, n-ai auzit de epurari religioase?

| Allrc24Orthodox a răspuns (pentru Dumnezău):

Dai ma drumu...n-ai habar cate certificate de limba straine am.in fine crezi ca toti crestinii sunt niste incuiati inculti.ei bine nu-i asa...

| Dumnezău a răspuns (pentru Allrc24Orthodox):

Stii la limbi straine, de te rupi! Da' o cratima, nu stii sa pui.Ca,na,acum o ardem snob, stim engleza la perfectie, romana ioc.Inculti nu sunteti extrem de multi, ceva mai putin de jumatate.Si aici ma refer la ortodocsi.Fie el crestinismul un cancer, dar ortodoxia e cea mai grava ramura.Incuiati totusi sunteti vreo 95% din voi, indiferent de cultul ce-l urmati. Dumnezeu e o idee invechita, la fel si inchinarea omului catre zei, e timpul ca omul sa-si rupa lanturile si parerile preconcepute, nu mai este timpul lui Dumnezeu. Timpul lui era cand un superstitios senil omora 20.000 de plozi ca sa-l omoare si pe imaginarul Iisus, sau cand Egiptul era "pedepsit" doar pentru ca nu le ardea de evrei.Acum e timpul omului.