| RAY a întrebat:

De ce au voie sectanctii sa contrazica biblia? Sa minta in mod clar despre versetul Iov 40 unde scrie clar ca Uită-te la hipopotamul căruia i-am dat viaţă, ca şi ţie! El mănâncă iarbă ca boul.

Nu spun unii, biblia spune ce animal era, blasfemie la maxim

6 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Ce e aia hipoponarul?

| raMLesS a răspuns (pentru Hammurabi):

Hipoponar cica laughing)

| iurii75 a răspuns:

și care este totuși dilema ta că n-am înțeles

| RAY explică (pentru iurii75):

Ca un user a spus ca in acel verset se vorbeste de un dinozaur

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Păi acel user o fi mers până la capătul evoluției, că doar toți ne tragem din amibe, nu? laughing)))
Și apoi, hipopotam, dinozaur, ce contează că doar au acelaș gust.