| Lizzu a răspuns:

Din cate stiu, astfel de icoane le au catolicii.
Cred ca ti-era frica de faptul ca li se vede inima in piept, si tu nu considerai normal ca cuiva sa i se vada inima.
Spun doar,pentru ca nu te cunosc,imi dau cu parerea.

Sau poate ca sunt realizate intr- o lumina aparte, cromatica si infatisarea personajelor...

Si mie, cand eram mica, imi era frica de unele icoane, mai ales in intuneric, nu stiu de ce.Mi se pareau ca sunt vii si misca.

Copii...

34 răspunsuri:
| Lizzu a răspuns (pentru ErrorFound):

Asa apar geniile.
Marile descoperiri se ivesc din intamplare laughing hai c-am zis-o. De asta le spune descoperiri.

Pup.

| doctorandus a răspuns:

Poate ai fost abuzat de un barbos.

| ErrorFound a răspuns (pentru Lizzu):

rolling on the floor :* Tot geniu raman in ochii tai. asa-i?

| Lizzu a răspuns (pentru ErrorFound):

Daa tongue