| eduard10 a întrebat:

De ce cand ma rog inceps sa plang sau cand ascult rugaciuni frumoase imi vine sa plang, si chiar plang happy

12 răspunsuri:
| Perseverance a răspuns:

Bravo tie.You feel the vibes son.

Esti emotiv doar, dar e de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va luati de copiii care plang la rugaciuni sau am sa va provoc la un concurs nud de baut suc si voi castiga si dupa asta o sa va simtiti ca niste funduri si am sa va lovesc in fata si o sa va simtiti mai rau de atat.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Si eu cand aveam o varsta mai mica de 14 ani, credeam in Dumnezeu, chiar ma rugam.
Esti emotiv, ai senzatia ca o poezie are o semnificatie aparte, de asta incepi sa bocesti.

| costis a răspuns:

Unele inimi sunt mai deschise altele mai inasprite. Insa e important si cum ne purtam cu cei din jur si cu cei loviti.

| Kalla a răspuns:

Nu e un lucru rau.Inseamna doua lucruri:
1.Ai demoni inauntru.
2.Esti emotiv/a.
Eu as paria pe al doilea daca e un plans de bucurie sau de amaraciune pentru pacate.
Primul este doar pentru cei ce au pierdut strada iar cand aud ca Dumnezeu ii cheama sarpele plange de furie.

| eduard10 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Am 18 ani

| Moisie a răspuns:

Pentru ca esti labil psihic!
Si asta din cauza ca faci prea multa laba.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru eduard10):

Atunci e grav.

Răspuns utilizator avertizat
| eduard10 explică (pentru Moisie):

Da pe site-ul asta intalnesc numai mucosi, prosti ca tine Moisie

| Moisie a răspuns (pentru eduard10):

Cred ca ar trebui sa-l certi pe popa ca tine predici atat de emotionante incat pina si labo-tomisti plang cu ce tin in mana?

| Elvina a răspuns:

ce rugăciuni ai auzit tu și ai plâns? Toate pe care le-am auzit eu sunt despre cât de păcătoși suntem, că merităm tot ce e mai rău. Rugăciunile din biserică pentru mine nu reprezintă ceva pozitiv.