| navarre a întrebat:

Don Juan a ramas mic copil, pe langa aceste,, invataturi"
http://www.trilulilu.ro/......ie-nu-a-ie
sa fie acestea,, lectii"biblice de sexologie?

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Salut navarre, ăsta e singurul lucru care ţi-a rămas după " studiu "?

| Arthur a răspuns:

Dacă vrei modele adevărate ai aici :
" Ronaldo a avut relaţii cu toate manechinele celebre din Brazilia "
"Asa se explica faptul ca, desi a avut zeci de amante, Casanova. " Putem să mai notăm într-o ordine oarecare pe : Napoleon, Don Juan, Berlusconi, Giacomo Casanova (1725-1798), "Don Juan" (Don Giovanni), George Clooney și Brad Pitt etc., sau spre exemplu multe femei mint ca au avut un singur barbat in viata ei si poate au fost zeci,, "
Dar cel mai tare, meseriaş cum spui tu, cred că e calul Mariei Tereza.
Iar acum, pentru că vreau să - ţi arăt că nu ai studiat Biblia decât pe sărite o să-ţi dau alt exemplu mult mai interesant :
" Și a avut el șapte sute de femei și trei sute de concubine; și femeile i-au smintit inima lui.
La timpul bătrâneții lui Solomon, femeile lui i-au întors inima spre alți dumnezei și inima lui nu i-a mai fost deloc întreagă la Domnul Dumnezeul său, ca inima lui David, tatăl său. Biblia/Vechiul Testament/Cartea a treia a Regilor/Capitolul 11 "
Trebuie doar să faci diferenţa între exemplele pozitive şi cele negative.
Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Arthur a răspuns (pentru navarre):

A ceea ce crezi tu, bineinteles este fara valoare parerea ta pentru mine!