| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Dumnezeu a creat omul dupa imaginea sa. Omul a evoluat din maimuta. In concluzie, Dumnezeu este o maimuta. E toata lumea multumita acu?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Ai cam incurcat borcanele.Pai ori e alba, ori e neagra.Ori evolutie, ori creatie!

183 răspunsuri:
| freetime2000 a răspuns:

Un bou a facut chestia asta cu maimutele! Dar cum zice toata lumea nu conteza cine ne-a creat! TRAIESTE-TI VIATA OMULE!

| scumpyMyru a răspuns:

Deci: pe noi -oamenii- ne-a creeat Dumnezeu de fapt el intai i-a creeat pe Adam si Eva si nu este adevarat ca noi am evoluat din maimute! E o prostie!