| Inferno a întrebat:

Este incredibila gandirea anumitor crestini.
Ce parere aveti de afirmatie unei crestine care spune : "Ratiunea este rezervata cumai oamenilor incuiati care nu vor sa se uite dincolo de teoriile lor, ca ateii."

12 răspunsuri:
| Pufuletica98 a răspuns:

Eu am spus asta si sunt mandra tu fa cea ce vrei mosule!

Răspuns utilizator avertizat
| ThatWeirdFuck a răspuns (pentru Pufuletica98):

Ce-am citit eu : "sunt proasta si sunt mandra de asta"

| Pufuletica98 a răspuns (pentru ThatWeirdFuck):

Inseamna ca trebuie sa faci terapie cu lazer la ochi.

| Inferno explică (pentru Pufuletica98):

Poate n-am inteles eu, numai oamenii inculti au ratiune?

| Pufuletica98 a răspuns (pentru Inferno):

Exact,nu ai inteles de loc! Eu am zis incuiati su inculti.

| NoShit a răspuns (pentru Pufuletica98):

Eşti proastă. Te defineşte. Ăsta-i cel mai mare rahat pe care l-am auzit din partea unui creştin. De fapt, mă aştept la ce-i mai rău. Frustrată îndoctrinată, revizuieşte-ţi logica.

| Alphawolf a răspuns:

Este un nonsens ceea ce spune ea.

| Geass a răspuns:

Nu inteleg cum unii pot debita atâtea prostii. Ştiţi vorba aia cu "Ţara vă vrea proşti!" nu? Cam asta încearcă şi crestina asta.

| Inferno explică (pentru Alphawolf):

Stiu ca este, dar e incredibil. Oameni de acest gen fac umanitatea de ras.

| Thunderstruck a răspuns:

Cred ca si crestinilor le e rusine sa aiba aceeasi religie cu fata asta.Mie imi e rusine doar de faptul ca facem parte din aceeasi specie.

| Dandanache a răspuns (pentru Pufuletica98):

Nefericito, apostolii au fost binecuvantati cu ratiune atunci cand a pogorat Sfantul Duh asupra lor.