| SaveTheNature a întrebat:

Esti norocos ca te-ai nascut ortodox? Si ai fi fost ghinionist adaca te nasteai musulman?

31 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu te naiști creștin, te fac părinții când ești prea mic să gândești pentru că și ei au fost făcuți de când erau prea mici să gândească. E un cerc vicios, dacă nu ți-ar spune nimeni de religie sunt destul de sigură că nu ai crede în nimic, dar așa povestea merge mai departe. Ori că ești creștin, ori că ești musulman tot aia e, deși totuși cred că la musulmani e treaba mai strictă și mai exagerată, dar în mare tot aia e.