| DarkRoses a întrebat:

HeeHee!hee hee se apropie Halloween-ul:X:Xsarbatoarea mea preferatabig grin!happy
Ce ati vrea voi sa fiti de Halloween?hee hee

Răspuns Câştigător
| daydreamer a răspuns:

Ceva dark.Un vampir... vrajitoare rea...d'asteawinking

17 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

Vrajitoare, Vampir, Magigian, Mumie, Zombi, Pirat.

| Reiikó a răspuns:

Tu in ce ai vrea sa te costumezi?

| AlexMercer a răspuns:

O fantoma care bantuie vecinii si le muta lucruri prin casa fara ca ei sa stie!

| Rush a răspuns:

Jack

| HeiSuntNati a răspuns:

Eu as vrea sa fiu cv ce nu a mai fost nimeni. un personaj din animeuri spre exemplu love struck

| AdrianaTr23 a răspuns:

Cleopatra

| Hazelnuttie a răspuns:

Steve Jobs rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry Potter.

| LoStEyEs a răspuns:

Eu azi sarbatoresc Halloween-ul la scoala, si ma costumez de pisictahee hee Am niste urechi tare adorabilewinking
Miaaaaaaau si tie!winking

| Anahilove a răspuns:

O vrajitoare

| Cireașăăăă a răspuns:

Vampir.care apara din umbra se misca forte repede happyHalloween infricosator! adica fericithappy

| Lace a răspuns:

Nu pot să sărbătoresc ceva ce nu e deloc original.Am o părere foarte proastă de aceste festivităţi care au fost preluate din alte ţări.Conform întrebării, am să mă costumez într-o pijama şi cu siguranţă am să-mi colind visele.

| DarkRoses explică (pentru Reiikó):

In succubusbig grinsau intr.un demon draguttongue

| DarkRoses explică (pentru HeiSuntNati):

Adk sa faci cosplay?:Xbig grin si mie imi plc:X

| AnghelB a răspuns:

Sarbatoarea cui zevzecule?

| DeMeTrIoN a răspuns:

Eu m-am costumat intr-o vrajitoare. Nu stiu cum fac din degete dar cand le incordez se strange (sa zic asa) si se vad oasele prin piele! boooo-hooo!