| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=m19ckJQqQfE
Are dreptate? Argumentati.

16 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Parțial ar putea avea dreptate, în felul lui, în anumite afirmații, dar nu în toate.

| V3ra a răspuns:

Ce sa argumentez ma? Ce zice unu cu tigarea in gura indobitocit? Cine nu crede in Dumnezeu nu va crede nici daca i se aduc n-spe mii de dovezi (ceea ce s-au adus pana acum ), voi tot continuati cu chestia asta; fratilor, daca nu credeti in Dumnezeu atunci pentru ce Il batjocoriti si Il vorbiti de rau? De ce vorbiti de Cineva despre care voi credeti ca nu exista?

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru V3ra):

Referirea e ca daca exista(imi cer scuze pentru cacofonie).

| Silyca a răspuns:

Prea multi il judeca.Nu stie adevarul si asa isi pierde timpul cu videourile facute.Dar e treaba lui putin imi pasa.

| RAY a răspuns:

pentru mine din nimic nu apar zeii care creaza sute de miliarde de galaxii din absolut nimic

, ce sa argumentezi nimeni nu poate dovedi ca nu exista e si imposibil asa ceva, cel care afirma trebuie sa dovedesca nu cel care infirma

Răspuns utilizator avertizat
| addi90 a răspuns:

Du-te ba dr. cu cocalarul tau...gaseste exemplu un intelept care poate vedea dincolo de cuvinte... apoi vino si arata-ne. ai nota 4

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru addi90):

Bine "ba" happy

| addi90 a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Da ma p... pe mine de ras cand citesc ce zic aia mai sus rolling on the floor stii ceva? scuze pentru vocabularul de cocalar...