| anonim_4396 a răspuns:

Da.se intampla ce este scris.dar se intampla cam repede.si va fi foarte rau.foarte,foarte rau.din pacate nu putem face nimic. inceputul durerilor este trist.dar ce va veni va fi ingrozitor.

| Urzi23 a răspuns:

Sa nu zici ca tu ai pretentia sa dai la fier vechi Sf Biserici din Romania, chiar cum ar arata Voronetul transformat in discoteca si Putna in biblioteca, ce facem cu mormintele inaintasilor? Unde il ducem pe Sf Stefan Cel Mare? dar pe Mircea cel Batrin. Poate trebuie o revolutie a Kmerilor rosii sa stearga din constiinta poporului istoria.
Vine rindul Olandezilor sa caute tot ce au imprastiat, avem loc si pentru ei in Romania sa ii spovedim si sa ii impartasim, mai merge si turismul

Răspuns utilizator avertizat
| Urzi23 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Poate ai chiorit dar intrebarea este pusa de tine si eu am dat un raspuns nevinovat, ce ai ma uritule de sari la mine

Răspuns utilizator avertizat