| CherryLove a întrebat:

Intrebare pentru cei care au fost si stiu. La cat incepe slujba de dumini ca la Biserica Sf Spiridon ( cea de la natiunile unite)?

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Este Manastire - sa ajungi pana in ora 10 -

| Eusebiu19a a răspuns:

La ora 9 cred ca!

| Deny1333 a răspuns:

Eu doar pentru cea de la Naţiunile Despărţite. sad

| CherryLove explică (pentru Deny1333):

Referitor la Natiunilor Unite, in caz ca nu stiai asa sa se numeste bulevardul pe care se afla Manastirea Sf Spiridon. Ma dezgusta la maxim tupeul nesimtirii tale, pe viitor iti recomand sa nu mai vorbesti in necunostinta de cauza eventual informeaza-te inainte sa spui ceva sau taci din gura daca nu ai nimic bun de spus.