| andrey2012 a întrebat:

Pastele se apropie, si cu aceasta ocazie va urez tuturor(inclusiv ateilor) sa aveti sarbatori linistite si pline de iubire alaturi de cei dragi si, macar in Duminica pastelui sa lasam jignirile si lucrurile urate pentru cei mai putin educati!

21 răspunsuri:
| Alexct21 a răspuns:

Draga iarta-ma cati dau sfaturi ateiilor pocaitiva toata lumea pocaitiva adevarat va spun e singura cale catre domnulll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa nu mai existe jigniri niciodata.Sint convins ca se poate comunica si fara. Dumnezeu sa va ajute si sa va lumineze pe toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ceva cu musulmanii, lor de ce nu le urezi la fel?

| andrey2012 explică (pentru anonim_4396):

Chiar nu am nimic cu nimeni...am specificat ca urez tuturor(incluzand si musulmanii) Paste fericit!

| Alex a răspuns (pentru andrey2012):

Si evreii?

| ZK a răspuns (pentru Alexct21):

Cred ca esti fratele lui @pocaitiva.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Contrar părerilor populare creştine, ateii au şi ei rude, colegi, prieteni cu care să petreacă în vacanţe şi sărbători.

| NigăNigăNigăNigăNigăNigăNigă a răspuns:

Multumesc, la felbig grin.Si ai zis bine, macar in Duminica Pastelui sa termine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc la fel iti urez!

| DorelSudoru a răspuns:

Cand e de baut, mancat la greu e bine

| Alexct21 a răspuns (pentru ZK):

Nunu sunt un simplu copil ce vrea sa se pocaiasca

| ZK a răspuns (pentru Alexct21):

Ok.Bravo ţie.

| Alexct21 a răspuns (pentru ZK):

Dc si tu vrei sa te pocaiesti?

| ZK a răspuns (pentru Alexct21):

Eu? Neah, eu sunt Lucifer.

| ZK a răspuns (pentru Alexct21):

Oricum, nici nu stiu in ce consta acel lucru.

| Alexct21 a răspuns (pentru ZK):

Iti zic eu? Du-te si vorbeste cu un pastor si intreaba-l in ce consta pocainta sau citeste bibla!

| ZK a răspuns (pentru Alexct21):

Ok, mulţam.

| EmaS a răspuns:

Multumesc, la fel iti doresc si eu sa te bucuri de Invierea Domnului Isus Hristos in mijlocul familiei tale, sa iti dea pacea si bucuria iertarii.

| Alexct21 a răspuns (pentru EmaS):

Buna imi permiteti sa va intreb daca sunteti ateu?

| EmaS a răspuns (pentru Alexct21):

De ce, seaman cu unul?

| Alexct21 a răspuns (pentru EmaS):

Nu dar andrey a zis ca zice paste fericit ateilor si dv ati rasp da mersi mult