| Mariani_Roberto_1993 a întrebat:

cati dintre voi ati fost inselati de catre vrajitoarele din Tara? Care este numele lor? Si cum ca inselat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce om s-ar duce la vrăjitoare sa-si rezolve problemele. Dar sunt destul de multi...

18 răspunsuri:
| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru anonim_4396):

Bravo,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

happywinking

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru anonim_4396):

winking Hai cu talent nu va temeti spuneti, Eu va spun ca am fost inselat de ele de Carmen Chivea,( Mayla numele de vrajitoare) de ciresica am fost ca Oana zavoreanca si pana am dat cu capu de hooo, ca am pierdut tot ce am castigat prin vraji si tot ce face esia invers, de exempu Daca i-am spus sa faca sa fiu cu cineva esa mai rau, vaii si apoi am sunat-o si apoi i-am zis eu de mama focului, Si cu Madalina Ioana, cand sa inchidem lucrarea nu mai raspundea la telefon, si nu s-a intamplat nimic mergea din rau in mai rau, Si mai era una ca nu mai stiu cum o chema tot asa i-am pus banii si tot nimic, insalatorie frate, va spun eu, care am patit-o sa mor daca n-am stricat mai mult de 500 de euro o si din Elvetia cat am trimis ogramada de bani. Cand da omu cu capu de hooo atunci se potoleste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

Omul invata din greseli... happy

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru anonim_4396):

Vezi asta-i o vorba Sfanta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

Sunt un sfânt... ( nici eu nu cred asta happy )

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru anonim_4396):

Nu am spus ca esti tu Sfant am spus ca e vorba Sfanta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

Stiu, dar am spus eu. happy

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Vrajitoare? Pe bune? Nu exista.

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Vrajitoare Exista da nu ca astea de la Bucuresti, sau nu ma prind cu tine in gura, las asa Nu exista happy

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

Zic ca sunt doar niste hoate. Nu exista vrajitoare reale.

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Normal ca sunt am trecut am dat cu capu de hooo, nu e o problema ca te storc de banii da nu iti imbla nici bine toate merg pe dos happy

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

Fac si ele un ban "cinstit da' nu prea".

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Cinstit las ca le arat eu cand ma intorc in Ro ma duc si le fac sa nu mai faca vraji happy nu o sa mai aiba nici anunturi deja mi-am pregatit planu e perfect pentru a gasi excroci si excroacele care mint.winking cu Ocultismul si proifita

| CinevaNou a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

Si daca ti-ar fi mers bine, credeai ca e in cauza lor? laughing

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru CinevaNou):

Da imi merge bine acum de cand am incetat sa le caut si sarlatance ce sunt, Nimeni nu se asteapta dar am sa le trag in plasa, happy Sti tu la ce ma gandesc happy

| epurasu a răspuns:

In moment ce o data ai mers la vrajitoare cu siguranta te inseala! te poti considera inselat- nu avem nici unul ce cauta la vrajitoare! Ele nu au cu ce te ajuta! nu au nici o putere ci doar te induce in eroare lucreaza cu psihicul omului deci il duce in eroare, cer bani, obiecte.Un om sanatos la cap nu are ce cauta la asa zisele vrajitoare altfel spus sarlatane.

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru epurasu):

Vrei sa spui Ma iselat... Si asta nu inseamna ca sunt singurul Sanatos la cap Be happy