| anonim_4396 a întrebat:

Si daca spun " Doamne binecuvanteaza-mi visele. " la ce ar trebui sa ma astept ca se va intampla?
Prima data l-am visat pe fostul lesinat pe sosea si am vazut si niste poze cu el si cu fostele lui, ma certam si cu maicasa. ( nu o cunosc )
Iar a doua oara cand am zis asta l-am visat pe un baiat pe care il simpatizez ca jucam ascunsea cu inca cativa prieteni. straight face

15 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Daca si crezi din inima acest lucru, o va face. Spune ca atunci cand cerem ceva, trebuie sa credem ca am si primit, si ni se va da.

| FucktheSystem a răspuns:

Sincer îmi ești simpatică, mereu mi-am dorit să visez oamenii care îi detest leșinați pe marginea drumului eventual călcați de câteva mașini într-o baltă de sângebatting eyelashes
Cât noroc poți să ai cu visele ăstea!
Oricum concluzia e că Dumnezeu nu îți binecuvântează visele ci îți aduce vise satanice geniale.

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Oh de as putea sa il vad sugrumat de o bara curgandu'i lent din corp cate o picatura de sange drooling.

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ai venit în lumea mea!
Credeam că numai eu am fantezii de genul de pe tot TPU-ul, acum știu că nu-s singură pe lume laughing

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Categoric nu esti singura normala de pe lume >big grin

| Esperança a răspuns:

Visele se nasc si din multimea gandurilor. Nu tot ce visezi semnifica ceva. Daca ai zis " Doamne binecuvanteaza-mi visele. "asta nu inseamna ca Doamne a intervenit in visele tale. Uneori se strecoara si cel rau. Eu zic ca mai bine zici "Doamne vegheaza asupra mea si asuprea viselor mele".

| wales a răspuns:

Nu crezi că ar fi mai benefic pentru tine, dacă i-ai cere Lui Dumnezeu să te binecuvânteze în viață, nu în vise? Gândește-te și la varianta asta.

| barbattttt a răspuns:

Daca te rogi din inima Dumnezeu iti va asculta rugaciunea.
Domnul sa aiba grija de tine!

| ZvT a răspuns:

Dacă nu tragi şi 3 cruci degeaba zici.

| anonim_4396 explică (pentru ZvT):

Alea oricum sunt obligatorii.

| ZvT a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci înseamnă că eşti plină de mântuire. Fostul tău zace mort de beat intr-un şanţ izbit de o cărută pe autostradă şi peste câteva zile, după ce îşi revine din mahmureală se face băiat cuminte şi se întoarce la tine, dar tu o să fii împreună cu băiatul pe care îl simpatizezi.Să nu uiţi să mă treci în acatist că te-am ajutat.

| anonim_4396 explică (pentru ZvT):

La naiba cata dreptate ai cu prima parte laughing.
Si cum te trec " ZvT "?

| ZvT a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. Mă ştiu popii de ZvT.

| 220V a răspuns:

Bleah bleah bleah, bleah bleah, bleah, visele iti sunt fabricate de subconstientul tau, adica ce ai vazut in timpul zile, ce iti doresti, sau ce ti s-a intamplat in timpul zilei, nimic nu are legatura cu asa zisul d-zeu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saliveeeez.