| Ele85 a întrebat:

TPU da nu stiu de ce criticati voi Ateul ca Ateii sunt mai generosi ca crestinii de o mie de ori asa ca nu mai criticati voi repede ca voi va Laudati ca sunteti crestini adevarati dar nu si din inima si voi nici nu stiti ce e ala macar Ateu Ateu este care nu crede nici intr-un Zeu adica Nu crede nici in Satana nici in Dumnezeu si Ateu crede in Puterea Universului asa ca Nu mai faceti Voi Ateii Criminali Satanisti cum zicea unu intr-o zi ca Ateii sunt Criminali laughing rolling on the floor si Satanisti in primul rand Ateul nu crede in nici o forta adica nu crede in Satana nu Crede in Dumnezeu si Ateii sunt mai generosi ca Crestinii de o mie de ori ca eu cand vad o batranica stand la Gogosi imi vine sa plang crying si sunt Ateu recunosc si o ajut cat pot adica ii dau 1 Leu 10 Ron 20 Ron si 30 Ron si cred ca si Raymusic are de doua ori sufletu mai bun ca crestinii ca mine asa ca pe voi v-au Manipulat Bisericile Voastre Cu Religiile Voastre a si stiti de ce vi se spune mereu sa va nasteti din nou pentru ca la moarte cand muriti o sa va reincaranti in alt om?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DragosConstantin a răspuns:

Bine ca te mandresti tu asa de mult cu ateismul tau si a altora.Bine ca sunteti voi cu mai multa inima si mai generosi decat noi crestinii.Bine ca are raymusic sufletul de doua ori mai bun decat al nostru.Ma bucur pentru voi ca va considerati superiori bravo voua sunteti aproape sa deveniti perfectiunea si marea cunoastere si bla bla bla.Stii si tu cum e proverbul acela, iar daca nu-l cunosti ti-l spun eu acum "lauda de sine nu miroase a bine", deci considerati-va voi asa de mareti si mai stiu eu cum ca tot voi o sa decadeti intr-o buna zi.Tot spuneti ca noi crestinii incepem de fiecare daca sa atacam pe altu, dar oare nu voi ateii dati startul? Sunteti cumva frustrati ca nu stiti de ce noi credem in Dumnezeu chiar daca nu sunt cine stie ce dovezi ca ar exista? nu puteti voi dormii noaptea din cauza noastra ca nu suntem pe aceeasi unda cu voi? Hai vedeti-va de nasul vostru ca deja incetu cu incetu va creati o obsesie fata de noi crestinii.
Si eu unul nu cred in reancarnare sufletul ajunge ba in rai ba in iad.

O seara frumoasa!

| Vladuthz a răspuns:

Uite de aia ne considera crestinii niste retardati, din cauza celor ca tine, care se trezesc sa tipe in gura mare: SUNT ATEU! Daca ai fi si unul cu minte, ti-as da seama ca degeaba incerci sa schimbi pe cineva cand clar nu se poate, ei tind sa ne priveasca diferit, de aceea nu e bine sa ne expunem si sa ne laudam cu chestia asta, pastreaz-o pentru tine.

| sfântaSmecta a răspuns:

Draga/Dragul Smectei, învaţă să pui punct din când în când apoi să da lecţii despre ateism. Smecta fie cu tine! Amin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru somios):

Foarte irelevant si de prost gust raspuns. Crezi in proiectul haarp?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man sa stii ca pari un ateu de treaba. Eu nu am nimic cu nimeni insa nu imi place sa fiu jignit ca crestin si nici injurat dupa cum am vazut ba ca isi baga aia in noi crestinii ba ca suntem de ****. etc asta am vazut in topicuri. Daca nu se vorbeste urat sa stii ca eu nu am treaba cu voi ateii. In final cred ca fiecare are dreptul sa aleaga pentru ca pana si la noi crestinii Dumnezeu iti da dreptul sa alegi. Nu imi place ca ceva parte din ateii incearca sa ne convinga pe noi crestinii ca Dumnezeu nu exista fiecare crede in ce vrea si ce vrea. Chiar esti de treaba rar mai vad ateii asa ca tine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc ca ai pomenit de mine, adevarul e daca pot ajuta pe cineva o fac

Răspuns utilizator avertizat