| OOOLEOOO a întrebat:

Unde iti este Dumnezeul dupa mai bine de 2000 de ani?

22 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Dumnezeu, adica Natura nu poate sa dispara doar sa-si modifice forma.

| Silviuloan a răspuns:

Unde a fost mereu.

| TheTigerX a răspuns:

Pretutindeni.

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Doar erul şi pământul? Parcă era omniprezent.

| Wøodenpints a răspuns:

Am citit cumva univers în răspunsul tău,şi nu mi-am dat eu seama?
Ai zis cer,cerul este doar bucata aia de spaţiu vizibilă de pe pământ, ziua cu soare, noaptea cu stele.
Te asigur că universul este mult mai mult de atât, sunt alte galaxii la milioane de ani lumină, cu ele ce facem? Dumnezeul ăsta nu există şi acolo, sau ele sunt sub altă conducere?

| OOOLEOOO explică:

De cand amesteci stiinta cu religia? spatiul cosmic, atmosfera? Tu nu ar trebui sa fii de parare ca peste nori zboara ingerasi?

| ania a răspuns:

L-am chemat să locuiască în spiritul meu prin Spiritul Sfânt și a acceptat.

| OOOLEOOO explică (pentru ania):

Deci tu ai dumnezeul propiu?

| ania a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Am un Dumnezeu personal dar nu e numai al meu, vine să locuiască în sufletul oricui îl cheamă.

| OOOLEOOO explică (pentru ania):

Si Dumnezeul meu este fals, de ce? eu simt ca el este Creatorul!

| FucktheSystem a răspuns:

Joacă poker cu miile de zei dispăruți fără urmă asemenea lui.

| Deanme a răspuns:

In sufletele noastre.

| 4b a răspuns:

Stai lin, El nu va fi niciodata pe cale de disparitiewinking

| relu008 a răspuns:

Nu am dumnezeu.

| ania a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Cine e Dumnezeul tău?

| irry a răspuns:

Dar creierul tău unde este în această întrebare? Dumnezeu se manifestă prin diverse forme pe care nu știu dacă le-ai putea înțelege datorită unor concepții formate greșit!

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Dumnezeu este pretutindeni.El ne da putere si speranta, El ne ajuta sa ne indreptam pe calea cea buna, El exista.Chiar daca nu este o persoana,El este iubire, pace, iertare, speranta, adevar si putere

| Pufuletica98 a răspuns:

Dumnezeu este atot puterni in timp ce rasta cacatul tau nu exista.sac-sac!

| OOOLEOOO explică (pentru Pufuletica98):

Insultele demonstreaza cat de matura este religia in care te afli happy

| Pufuletica98 a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Da ma rog spune si mie cine este rasta fari sau cum naiba il cheama ca eu nu am auzit nisiodata de el si cum se cheama religia ta?