| monutza90 a întrebat:

A facut cineva tratament cu lipitori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Da,involuntar in timp ce pescuiam...

| ale2000mi a răspuns:

Pai nu, dar am citit ca se face pentru o boala saucel putin se facea, dar acum exiata alte metode pentru vindecarea boli, si altfel, nu cred ca cineva vrea sa scape de sange.

| mona a răspuns:

Nu si nici nu as face

| monutza90 explică (pentru ombladon):

Si doare? ca eu am nevoie sa fac un tratament pentru circulatia sangelui dar mi-e frica

| ombladon a răspuns (pentru monutza90):

Nu doare...

| Cu_Lipitori_Tratamente_1987 a răspuns:

Va invit sa cunoasteti mai multe pe www.tratamenteculipitori.ro - programari online, afectiuni ce pot fi tratate cu ajutorul lipitorilor, cazuri clinice, galerie foto etc. Un articol interesant despre tratarea varicelor cu ajutorul lipitorilor - http://www.tratamenteculipitori.ro/......-lipitori/

| Cu_Lipitori_Tratamente_1987 a răspuns:

La noi au facut si fac o multime de paciienti tratamente cu lipitori, incercati si dvs, programari online sau telefonic, mai multe informatii pe tratamenteculipitori.ro

| monutza90 explică (pentru Cu_Lipitori_Tratamente_1987):

Multumesc.Totusi sunt de parere ca trebuie sa merg si la un psiholog pentru ca am o fobie fata de insecte. sad Oricum in opinia mea astfel de tratamente sunt mult peste cele medicamentoase sau chirurgicale.