| baubau23 a întrebat:

A folosit cineva femodom barza(prezervativ feminin)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Rusu_Bogdan_1998 a răspuns:

Acele este un femidom barza o data si de 2 ori pune-l pe gagicatu sa isi puna ca e mai usor de dat jos

| baubau23 explică (pentru Rusu_Bogdan_1998):

M-am grabit cand am scris, vreau sa stiu de unde pot sa-l cumpar nu cat de usor se da joswinking