| Otilia444444444 a întrebat:

Am 17 ani nu prea am pofta de mâncare de exemplu ieri am mâncat toată ziua un crasoant cu ciocolata și 2 piersicitoata ziua mama vrea sa fac analize de sânge și perfuzi cu vitamine.Voi ce ziceți sa o ascult? Ce altceva ați recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce dumnezue vi sa ne intrebi, odata ce te doare in fund de raspusnurile noastre?

Ai pus intrebarea asta de zeci de ori aici, pe forum, ia de citeste ca nu se mai oboseste nimenis a-ti raspunda:

https://www.tpu.ro/utilizator/abjnzm/intrebari/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ți ar strica analize. Nimănui nu strica.

| Cipi1212 a răspuns:

S-o asculți pe mama ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vitamine b complex 100%

Răspuns utilizator avertizat