| BracKMyhay95 a întrebat:

Am 2 oase mai jos de umeri care sunt cam inestetice si vreau sa stiu daca e din cauza ca sunt cam slab (1.80m 65kg) s-au altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de clavicule? Da, se vad pentru ca esti slabut. Nu-ti fa probleme cu estetica.

| BracKMyhay95 explică:

Da am luat o initiativa de a face sala si incepand cu 3 saptamani in urma am inceput sa pun masa musculara de la 65 am 67 mersi pentru raspunsuri

| ionut2424 a răspuns:

Prietene,eu zic ca se vede ca esti putin slabut, la inaltimea ta.dar stai linistit, nu te stresa.nimeni nu-i perfect.incearca sa mananci mai bine.succes la 10kg mai mult

| The21Luk a răspuns:

La 1.80 ar trebui sa ai peste 70 de kilograme. Incearca sa mananci mai sanatos, orez fiert, piept de pui, peste, legume, fructe si incearca sa faci niste exercitii pentru spate. Gasesti o gramada pe net. Bafta!