| AnonimXnX a întrebat:

Am facut comanda la proteinele nutri fort praf pentru ingrasare, stie cineva cum se ia sau cate linguri trebuie pe zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Eu le folosesc de 2 saptamani in felul urmator: doua masuri pe zi, amestecate cu lapte, apa sau sucuri care nu contin zahar, si pentru ca le-am luat pentru a creste in greutate, amestecul il consum dupa mesele principale, ca o completare a lor. Odata la 2 zile dublez dozele ca vreau rezultate ceva mai rapide.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce ai luat tu e un "weight gainer", nu proteine. Nu are nici macar 50% proteine.

| AnonimXnX explică (pentru Cosmin86):

Ma rog, intrebarea era cate linguri se ia