| harri2000 a întrebat:

Am luat 2 pastile nurofen capsule moi intr o singura ora iar ele se iau la cel putin 8 ore.ce pot sa fac? ajutor, va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dannyofficial a răspuns:

Norofenul nu este antibiotic, doar sa nu exagerezi cu ele si sa respecti termenul de luare.

6 răspunsuri:
| harri2000 explică:

Pai si am luat 2 intr o ora. ce pot face acum ca sa nu patesc ceva?

| Veme a răspuns:

Ce varsta ai si ce concentratie aveau capsulele si eventual cate kg ai?

| Bogdy2k a răspuns:

Daca vrei un raspuns simplu si sigur acesta este: Nu o sa patesti nimic stai linistit laughing.

| Dannyofficial a răspuns (pentru harri2000):

Nu cred ca o sa patesti nimic, da sa nu se mai repete incearca sa te odihneşti putin.

| harri2000 explică (pentru Veme):

14 ani si 67 kg... nu stiu ce concentratie.

| Cosmin_MaChe_1989 a răspuns (pentru harri2000):

Bea lapte! are el grija sa nu patesti nimic! happy