| Anonym00007 a întrebat:

Am luat 35 de somnifere, de ce nu si-au facut efectul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| RazzMTB a răspuns:

Mai traiesti?

| Anonym00007 explică (pentru RazzMTB):

Daa, dar nu stiu de ce nu si au facut efectul?

| RazzMTB a răspuns (pentru Anonym00007):

Cum ma sa iei 35 de somnifere? laughing

| Anonym00007 explică (pentru RazzMTB):

Imi zici dc nu si au facut efectu?

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu le-ai luat in realitate, doar in imaginatia ta.

| mODIN a răspuns:

Stai putin, ai incercat 35 de branduri diferite de somnifere in nopti diferite, si nu si-au facut efectul? Sau ai luat acum 35 de pilule deodata?

| darrio2007 a răspuns:

La cum sunteti majoritatea pe aici, că nu cititi prospectul unui medicament, se pare ca nu erau somnifere.
Oricum nu te cred ca ai luat atatea.
Te durea stomacul, orice ar fi fost ele.

| Anonym00007 explică (pentru mODIN):

Am luat 35 de pilule in cam 20 min

| Anonym00007 explică (pentru Violleta2022):

Bda le-am luat! Am luat intr-o seara 22 de Paracetamol atunci mi-a fost rau dar dupa somnifere nici n-am dormit nici rau numi era laughing

| ReddY25 a răspuns:

Cine știe ce ai luat

| mODIN a răspuns (pentru Anonym00007):

Pare ca inca esti viu, deci cred ca e ok laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonym00007):

In cazul asta, cred ca vorbim cu o fantoma...

| Anonym00007 explică (pentru mODIN):

Astazi am fost la farmacie am luat cele mai tari 90 de bucati si le-am luat inca o data si nu mi-au facut nimic nu stiu dec laughing