| Ady117 a întrebat:

Am mâncat multe bomboane cu alune cu ciocolată și acum mă simt foarte slăbit. Mâncasem de la 8-9, apoi pe la 10 am mâncat mâncare și am început să mănânc iar bomboane din astea acum, pe la 1:30, fiind sportiv, nu sunt obișnuit și nu știu de ce am mâncat așa ceva pentru că, eu mă pot abține ușor de la mâncare nesănătoasă. Mănânc foarte rar ceva nesănătos.
Se poate să plătesc ceva în somn? Rămân treaz noaptea asta? Simt că dacă stau în picioare și mai mănânc câteva bomboane, voi cădea jos din cauza lor. Am mâncat destul de multe fără să-mi dau seama. În timp ce mă uitam pe YouTube și pe TPU.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Se poate sa fii nevoit sa "platesti" bomboanele in somn cu niste vise mai agitate, dar cam atat.

| DenisIonut01 a răspuns:

Deci intrebarea asta e pe bune? :pokerface: fereasca dumnezeu!

| QuelQui a răspuns:

Stomacul tau a reactionat.
Daca nu le dai afara, inca e bine. Dar vei simti ceva disconfort. Bea niste apa cu lamaie. E buna si pentru greata, si pentru surplusul de dulce, dar si pentru imunitate.

| Ady117 explică (pentru DenisIonut01):

Da... Am dormit și a fost ok...

| Ady117 explică (pentru QuelQui):

Mersi pentru răspuns, dar prea târziu. laughing
Era o întrebare la care aveam nevoie de răspuns atunci când am postat-o. Oricum am băut limonadă și m-am simțit mai bine.

| QuelQui a răspuns (pentru Ady117):

Sa-ti fie de bine. Nu sunt multi care sa stea permanent pe TPU.

| Ady117 explică (pentru QuelQui):

Nimeni nu stă permanent pe TPU, dar presupun că sunt oameni pe TPU în fiecare moment...
Unul iese, altul intră, sper că înțelegi ceea ce am zis.