| anonim_4396 a întrebat:

daca alergi de 3-4 ori pe saptamana pentru slabit,sanii ar putea si ei sa scada? Dar fesele?
Va multumesc, dau fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

In principiu in momentul in care slabesti automat iti scad sanii si fesele pentru ca se diminueaza stratul de tesut adipos

| SaveTheNature a răspuns:

Nu. nicidecum, sportul ajuta la formarea unui corp frumos.
Deci daca tu esti mai "plinuta" sa zicem, si vrei ca odata cu burtica sa nu scada marimea sanilor si feselor, acestea nu vor scadea ci din contra, vor avea o forma mai placuta.
Dar rezultatele se vor vedea in timp.
Spor la alergat!

| andreeaanda a răspuns:

Nu iti scade sanii din contra capata o forma mai frumoasa de la sport

| JohnnyBi a răspuns (pentru andreeaanda):

Nu iti scade ca sanii e sub 50, nu?