| HereToHelp123 a întrebat:

Destul de ciudata, dar...aseara am imprumutat lenjeria intima a celei mai bune prietene,deoarece trebuia sa plec de la ea si nu aveam straight face Desigur,am pus absorbant. Intrebarea mea este, poate fi ceva periculos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Arisia a răspuns:

Posibil sa nu deoarece ai pus absorbantul, daca nu il puneai era mai periculos dar ar fi bine sa nu stai prea mult timp cu aceea lenjerie si sa o speli cu clor sau vanish inainte de a o returna

| HereToHelp123 explică (pentru Arisia):

Am tinut-o doar cateva ore, pana am ajuns acasa sad

| Arisia a răspuns (pentru HereToHelp123):

Atunci nu cred ca ar fi vreo problema cum am mai spus sa o speli bine pentru a evita o infectie la una dintre voi

| Divy a răspuns:

În condițile menționate de tine nu cred că există posibilitatea apariției unei probleme.

Numai bine și Crăciun fericit