| FemeiaPaiangan a întrebat:

Am o problema. de la o vreme fumez cate 1-2 tigari pe zi, si azi simt ca imi ia gatul foc pe dinauntru, e mai umflat "marul lui adam" cel proeminent la barbati, trece de la sine sau am dat in vreo belea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu mai fuma de-alea de contrabanda laughing

| FemeiaPaiangan explică (pentru Jipa95):

In zona in care stau eu alte posibilitati nu sunt laughing inccepe sa imi treaca cu lichide reci, sana, apa, deci nu e chiar atat de nasol, sper

| Cadillac a răspuns:

Nu cred ca ai nimica, asa e la inceput, mai ales ca tu fiind incepator te sperii foarte mult. Dar daca tu crezi ca asta persista si se inrautateste du-te la un doctor.

| FemeiaPaiangan explică (pentru Cadillac):

Aproape imi trecu, dar fu oribila senzatia, si cand mai vazui si poza pe pachet cu unu` cu gatu imflamat... laughing mini heart attack laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"FUMATUL DĂUNEAZĂ GRAV SĂNĂTĂȚII TALE ȘI CELOR DIN JUR". (asta sa tii minte de la mine)

| Zedge a răspuns:

Frate iti zic clar pe romaneste. Nu degeaba pun aia pe pachete ca tigarile produc tot felul de boli si mama naibii, daca mai si fumezi din alea de proasta calitate, nu te vad bine adica pe gatul tau.