| Axei939 a întrebat:

Am probleme cu urinarea.
Deci de vreo 2 ani am inceput sa uirnez fara presiune,uneori uirnez și cu durere și usturime,după ce beau apa îmi vine sa uirnez brusc.
Nu mai pot am tot fost la medici plâng în fiecare zi nu știu unde să mă mai duc.
M-am săturat.
Urinez destul de rar, dar nu mai pot am făcut atâtea analize și am mers la doctor cum se poate sa nu se afle încă ce am că nu mai pot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| annonimaaaa555 a răspuns:

Trebe sa mergi neapărat la urolog nu la orice medic. Cere trimitere de la medicul de familie și insista sa facă ceva