| Alex826391042 a întrebat:

Am toate analizele perfecte, facute de 2 ori, o data la spital si o data la o clinica, la spital mi s-a zis ca am lispa de calciu si de magneziu si la clinica calciul era normal doar magneziu era mic, totusi eu mai aveam si niste dureri abdominale si respiram greu. La spital am primit diagnosticul de colon iritabil, am si cativa ganglioni inghinali imflamati, dar nu sunt micuti, ar trebui sa ma ingrijorez sau este normal? Mentionez ca am fost si extrem de stresat in ultimele 3 luni si am 17 ani. Ganglionii ar trebui sa ma ingrijoreze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Da, ganglionii ar trebui sa dea de gandit.
Medicii care te-au trimis la analize nu ti-au spus nimic?