| sebastian1331 a întrebat:

Am vazut mai multi fumatori care inainte sa-si aprina tigara, o tin in pozitie verticala si 'bat' cu filtrul de masa. De fac ei asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GabiLipan a răspuns:

Se comprima tutunul din tigara si astfel tigara devine mai tare happy
Cand o bati de masa se aduna mai mult tutun inspre filtru.

6 răspunsuri:
| username0 a răspuns:

Tutunul dauneaza grav sanatatii!

| bufni a răspuns:

Pentru ca tigarea devine mai tare!

| username0 a răspuns:

Ce crezi ca daca mi-ai dat nefolositor nu mai dauneaza? rolling on the floor

| sebastian1331 explică:

Da, chiar cred!

| username0 a răspuns (pentru sebastian1331):

Te amagesti singur. pe langa faptul ca iti miroase gura,iti miros hainele,parul, mainile, ai dintii galbeni, fumatul ti-a afectat si creierasul!

| sebastian1331 explică:

Sau nu!