| Robyz a întrebat:

Am vreo 2 cosuri negre pe nas, ce sa fac sa scap de ele? Stiti vreun produs de la farmacie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dayanaa a răspuns:

Punctele negre iti pot cauza "gauri" (suna cam urat) in piele. eu mereu in scot punctele negre si nu am nicio problema. le storci pana iese tot si ramane goltongue nu ar trebui sa ai problemetongue

| StewartCassie a răspuns:

Buna. Draga, nu ai nevoie de nici un produs. Te duci frumos la baie, te dai cu apa calda sa se inmoaie cosurile, iar apoi poti sa strangi putin si dupa te stergi cu prosop. Daca ai mai muuulte cosuri negre(puncte nerge) atunci poti sa mergi la farmacie si sa iti iei un produs potrivit pentru ele. happy

| Robyz explică (pentru dayanaa):

Am incercat dar nu am putut suporta durerea

| Robyz explică (pentru dayanaa):

Nu port suporta durera atunci cand incerc sa le sparglaughing asta e

| Robyz explică:

O sa incerc a 2 varianta, deoarece nu pot suporta durearea laughing