| WolfSRain a întrebat:

Aseara m-am masturbat mai mult timp de obicei si a fost totul ok.
Acuma dimineata cand m-am trezit am vazut ca penisul este umflat in mai jos de cap cu 1 cm aproximativ la mijloc.
Este umflat destul de tare.Precizez ca am 15 ani.
De la ce poate fi? E normal?
Multumesc Anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| catalinaicg a răspuns:

Sa inteleg ca te-ai masturbat mai mult timp (decat) de obicei. Nu e nimic grav, poate doar s-a adunat pielea acolo si iti faci griji aiurea, daca nu te doare nu cred ca ai nimic.

5 răspunsuri:
| WolfSRain explică (pentru catalinaicg):

Nu ma doare dar e asa ingrosat ma sperie.

| catalinaicg a răspuns:

Vorbeste cu un prieten apropiat, baiat. poate a patit la fel, daca nu gasesti raspuns si peste 2 zile e la fel, mergi la medicul de familie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa-te de masturbat, gaseste alte preocupari mai sanatoase.
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t806435.html
Te pup!

| WolfSRain explică (pentru anonim_4396):

Sa sti ca in ultima perioada trec saptamani in care nu ma mastrubez
nu e un hobby,

| WolfSRain explică (pentru WolfSRain):

S a mai desumflat un pic si sa ingrosat tot penisul nu stiu