| JansonLupu a întrebat:

Bai TpU am o problema cum pot scapa cit mai rapid de o durere cam in zona _Coxal-ului_ ma doare incheietura piciorului de o saptamine deja ce trebuie sa fac sa fac sport etc sau sa stau cit mai mult cu el nemiscat cum imi poate trece mai rapid astept raspuns dau panglica la cell mai bun...rapid

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mary4048 a răspuns:

Fara efort si ia antiinflamatoare.Si neaparat un consult pentru a sti cauza durerii si a o trata corect.Problemele de coloana dau dureri in locuri neasteptate din cauza nervului sciatic..nu te juca cu asa ceva, fiindca se poate agrava. fuga la doctor! Sanatate maxima!

1 răspuns:
| JansonLupu explică (pentru mary4048):

Mersi de raspuns mi-a trecut deja pot si sa fug