| AromadeVanilie a întrebat:

A incercat cineva dieta cu supa de varza? A dat ceva rezultate? Dau funda happy!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ironicnαme a răspuns:

Cunosc o colega care a mancat timp de 3 saptamani supa de varza. A slabit, ca prin minune, 15 kg. Dar totusi este foarte periculoasa... Ai multe ameteli, mai ales daca erai obisnuita cu dulciuri, carne prajita si mai stiu eu ce... mancare nesanatoasa in 2 cuvinte. Deci, da, da rezultate. Chiar bune! Dar ai grija sa nu faci sport in timpul acestei "diete".

5 răspunsuri:
| trisoru a răspuns:

Nu te lua dupa toate rahaturile de diete precum dukan... vrajeli, urmeaza sfatul medicului pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vanilico, ce inaltime si ce greutate ai?

| pietrean a răspuns:

Supa de varza, poti sa mananci cat vrei, atata timp cat mananci si alte mancaruri, produse sanatoase.Doar asa o sa faci bine organismului,hranindu-l ce vitamine,minerale,proteine,glucide si grasimi sanatoase.
Daca mananci doar un singur fel de aliment, organismul sufera si poti claca, chiar daca ai impresia ca ai slabit datorita acelei diete.
Ce varsta, inaltime, kilograme ai?

| Liviu a răspuns:

Mama tot se ocarea cu ea, eu radeam de numai puteam. Dar a slabit foarte mult, dar surpriza? cand s-a apucat sa manance ca un om normal (eu ii zic ca mananca ca un iepure) Sa facut la fel happy personal nu dau 2 bani pe curele de slabire. Eu raman la greutate constanta oricat as manca, asta mie nivelu.Eu mai mult de 90 de kg nu am putut slabi, am facut si sala, nu am mancat paine, si multe altele.ei bine de la 90 de kg neam de mai dadeam jos 1 gram, bine eu sunt si mai osos de felbig grin

| AromadeVanilie explică (pentru trisoru):

Dieta dukan e foarte buna.am tinut-o si sunt foarte multumita happy.