| SecretKiss a întrebat:

Acum 2 ani am visat ca o biserica o fost cuprinsa de flacari, iar in acel moment, cat timp biserica era inca in flacari, au intrat niste oameni si au inceput sa fure toate icoanele care erau foarte, foarte pretioase. Intrebarea este: Cu ce intamplare puteti asemana visul meu? Adica s-a intamplat asta vreodata, ramanand cunoscut un jaf (important) si arderea bisericii? Cand si unde s-a mai intamplat un fenomen (jaf si ardere a biserici) ca cel din visul meu? (nu vreau raspunsuri de genul: ar trebui sa vizitezi un psihiatru/psiholog; esti prea credula; esti nebuna). Daca nu cunoasteti o astfel de intamplare va multumesc oricum si va doresc: Paste cat mai fericit si sanatate multa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iubbiii_4906 a răspuns:

Heii.
o astfel de intamplare s`a intamplat la mine in orash.de 2 ori.la aceeasi biserica:-s
acu` 2 ani s-a intamplat.
niste hoti.erau rromi.au dat foc bisericii.si au furat lucruri de valoare din ea...si dupa acest aveniment.a trecut un an.si fix la implinirea unu`i an de la intamplate...cineva.a dat foc acoperisului.oh go on
sincer.nu stiu ce semnifica.
dar visul tau.a devenit realitate.

4 răspunsuri:
| SQueeZer a răspuns:

Oau! Acelasi vis l-am avut si eu anul trecut de 2 oristraight face! Nici eu nu stiu ce semnifica visul. Am cautat intr-un dictionar de vise dar nu am gasit nimic! Sper ca iti va raspunde cineva!

| Vögeln a răspuns:

Am cautat peste tot pe internet. nu am găsit niciun incendiu. Nu cred sa fi fost ceva legat din viata reala. Poate cand erai mica ai vazut asa ceva. Oricum stii bine ca tot ce visam sunt imagini pe care le-am vazut. Creierul nu poate "inventa" noi imagini pe care nu le stie.
Mult succes in elucidarea misteruluihee hee. Un paste fericit si tie! kissfundita?

| Alexutzu21 a răspuns:

Eu te cred ca si mie misau intamplat multe vise de genul asta si sau dovedit a fi reale.A doua zi dupa ce am visat misa intamplat tot ce am visat uneori se intampla dupa un an si eu te cred cu biserica sa stii ca si mie mise intampla visuri din astea:( ce o fi cu noi de avem visuri din astea nu stiu aici pe pag asta am gasit niste lucruri care tiar putea fi de folos www.scorpions.acdc.ro

| SQueeZer a răspuns (pentru Vögeln):

Ba aici te inseli laughing Nu ai visat niciodata ca, cazi intr-o groapa/gaura incontinuu si dintr-o data sa te trezesti?