| bogdan665 a întrebat:

Buna, am 55 de ani...Stiti cumva Viagra se elibereaza pe baza de reteta sau poate fi luata fara reteta din farmacii? Nu stiu exact...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Doar cu rețetă. Indiferent de vârsta clientului.

| bogdan665 explică (pentru mihai69):

Dar ce pastile se vad in farmacii fara reteta? Dar in acelasi timp sa fie si bune cu efect imediat

| mihai69 a răspuns (pentru bogdan665):

Niciuna pentru deficiența erectilă.
Sunt diverse „suplimente alimentare" (gen brânca ursului sau iarba caprei etc.) dar sunt cam ca frecția Diana la piciorul de lemn.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate fi si fara dar pe riscul tau...